stand-up comedy

Stand-up comedy je žánr, který se k nám dostal z amerických barů, kdy komik stojí sám před publikem a baví ho jen za pomoci mikrofonu. 

Já jsem jako stand-up komik začal vystupovat po všech možných hospodách a klubech na koncertech mé kapely, kdy jsem publikum bavil v pauzách mezi písničkami. Známý jsem pak začal být až díky vystupování v pořadu Na stojáka, který díky televizi HBO a především díky sdílení videí na youtube, dostal tento žánr mezi širší veřejnost. 

V pořadu Na stojáka vystupuji od roku 2005 a vytvořil jsem už více než sto výstupů a scének, ve kterých jsem si vyzkoušel různé druhy, styly a polohy humoru. V roce 2020 jsem oslavili 15 let standupu v Čechách velkým představením Na stojáka v pražské Lucerně.

Spolu s dalšími komiky jezdíme s živými představeními po klubech po celé České republice pod názvem Na stojáka. Termíny představení najdete zde na stránkách v programu

Především mám už dva vlastní celovečerní standupové speciály - Kdo nepláče není Čech, který má na kontě už téměř 150 repríz a nové představení Planeta Slepic, jeho premiéra bude v roce 2021. Termíny představení najdete opět v programu. Představení se hodí do kulturního domu a divadla.

Přijďte se podívat, protože naživo je stand-up mnohem lepší než v televizi a uvidíte spousty nových standupů.

A kdo by chtěl vidět to co už bylo natočené do televize může kouknout do sekce video na těchto stránkách, na youtube nebo na můj profil na webu České televize, která pořad Na Stojáka vysílala na ČT 2.

Od roku 2019 máme vlastní youtubový kanál Na stojáka, kam dáváme nová videa. Odkaz je zde.

Zde naleznete všechna videa natočená pro ČT.

Od roku 2015 natáčím spolu s ostatními standup komiky své výstupy do pořadu Comedy club na televizní stanici Prima Comedy Central. Má videa jsou ke zhlédnutí na mém youtube profilu.

aktuality

PF2024

PF2024

PSANÍ DO ČTYŘLÍSTKU

Jak možná už víte, splnil se mi další dětský sen a už ...

VIDEO S KÁRKOU

Často jste se mě na představeních ptali, kde se dá najít ten stand-up s ...

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...

OTÁZKY TONDY PROCHÁZKY

Dalším radiovým pořadem předjarního období byly Otázk ...

LENOŠKA IVO ŠMOLDASE

V zimním období jsem si také moc hezky popovídal s Ivo Šmoldasem ...

TVOJE TVÁŘ

V předjarní sérii pořadu Tvoje tvář má známý hlas jsem ...