NA PAVLÁSKA

Má vlastní talk show, která běží od února 2020 na TV Prima. Pozvu si tři hosty, povídám si s nimi a z hovoru vždy vyplyne nějaká improvizovaná scénka.

 

ZAKLETÉ PÍRKO

V nové pohádce Zdeňka Trošky jsem si zahrál jednu z hlavních rolí vodníka. A moc mě to bavilo. Pohádka je opravdu pěkná a zajděte se na ní podívat.

NA STOJÁKA V KINĚ

Na stojáka v kině je záznam stojákovského představení z jara 2018. Kromě pár záběrů ze zákulisí jsem tam přispěl svým standupem o společném bydlení se ženou.

 

SPECIÁL S LUKÁŠEM PAVLÁSKEM

Záznam a sestřih části mého prvního celovečerního standupového speciálu Kdo nepláče neni Čech natočený na konci roku 2017 pro televizní kanál Comedy Central.

KOMICI S.R.O. V LUCERNĚ

Záznam představení Komiků ve vyprodané Lucerně v roce 2016. Mám tam dva výstupy a byla tam opravdu bezvadná atmosféra.

KOMICI S.R.O. THE TOUR

Komická roadshow z turné komiků, které jsme absolvovali v roce 2016. Plno zábavy, ukázek z představení, z cest a ze zákulisí. A myslím, že nepoznáte co je skutečnost a co je zahrané. A občas jsme tam já a občas Jožo kysucký.

 

NA VODĚ

V seriálu Na vodě TV Nova jsem si zahrál postavu Standy, který pracuje jako živá socha a za manželku má Laděnku alisa Ivu Pazderkovou.

STARDANCE 2015

Asi už to všichni víte, ale pro ty co to ještě neví, stal jsem se třetím nejlepším tanečníkem v republice. A prvním v kategorii mužů.

KDO JE KDO

Občas se objevím v nějakém díle zábavného pořadu Kdo je kdo, kde třeba hádám, jestli jsem Tarzan nebo švédská trojka nebo tak něco. Je to zábava.

MOŽNÁ PŘIJDE I CHARITA 2014

V novém vydání pořadu Možná přijde i charita jsem si zahrál ve dvou scénkách, které byly parodií na seriál Případy 1. oddělení, v jedné se hledal ztracený mobil a ve druhé se vyšetřovala vražda v truhlárně.

PARÁDNĚ POKECAL

Film režiséra Tomáše Pavlíčka, který měl premiéru v červenci 2014. Hraju v něm v jedné z vedlejších rolí nesmělého policistu, který asi ani neví jestli chce vůbec policistou být...

NA FORBÍNĚ TM

V pořadu Na forbíně Tomáš Matonohy mi bylo umožněno splnit si sen a zinscenovat mou dávnou operu z nádraží Dej sem ten kufr a konečně zůročit mou podobnost s Bradem Pittem...

MOŽNÁ PŘIJDE I CHARITA 2013

Další ročník pořadu pro konto bariéry. Tentokrát jsme s pár přáteli natočili grotesku o jednom lékaří záchranné služby, který si cestou k pacientovi potřebuje zařídit spoustu neodkladných záležitostí...

KRÁSA POMOCI

Dobročinný pořad prostřednictvím něhož se vybíraly peníze pro domovy seniorů pro nadaci Táni Kuchařové. Přispěl sem jako prodejce velmi drahého nádobí, neboť jsem správně a mazaně vycítil, že tam kde se peníze dávají se dají snadno i nějaké získat.

POLÍVKA NA VÍNĚ

Talk show Bolka Polívky, ve které jsem mu pomáhal jako jeho majordomus, uváděl hosty, naléval jim víno a občas se někoho na něco nevhodného zeptal. A celé se to vysílalo na jaře 2013.

NEJLEPŠÍ SCÉNKA

V pořadu nejlepší scénka jsme si konečně s Luďkem vyřikali jak to bylo, když mě měli s Helenou a proč mě nenaučili zpívat a místo toho mě šoupli do baby boxu. Nakonec mě doporučil, že nejlíp udělam, když se tam vrátim zpátky.

NESHOW

Jediný díl satirického parodického skečového pořadu na němž je zajímavé hlavně to, že další díly se už nikdy nenatočí, což je velká škoda, ale kdo ví, třeba se někdy Neshow znova na obrazovce objeví...

VŠECHNOPÁRTY

Na Silvestra 2012 jsem konečně dostal v televizi možnost veřejně vyznat lásku Ivě Kubelkové, zavzpomínat na to s kým mě kdysi měl Luděk (jestli s Dášou nebo Helenou) a připomenout svojí neuvěřitelnou podobnost s jedním známým českým hokejistou.

MOŽNÁ PŘIJDE I CHARITA

Pořad pro konto bariéry. V naší grotesce jsme vytvořili postavu přechytralého tatínka, který se nečekaně ocitne na vozíčku...

SHOW JANA KRAUSE

Host v pořadu v červnu 2012. Konečně jsem někde měl možnost pohovořit o mém velkém koníčku medicíně, o tom jak sám sobě dokážu stanovit diagnózu a jak jsem měl ve dvanácti infarkt.

KRÁL BÍLÉ STOPY 2012

Výstup na přenosu z předávání lyžařských cen kam jsem přišel nenápadně sbalit známou českou lyžařku Valentinou Volopichovou a zároveň i získat tu korunku lyžařského krále. Bohužel se mi nepodařilo ani jedno. 

MANÉŽ BOLKA POLÍVKY

U Bolka v Manéži jsem na podzim v roce 2010 vystoupil jako pouliční sochař, který ztvárňuje své kamarády z hospody. Bohužel Boleslav za každým neznámým opilcem objevil nějakého veřejně známěho opilce.

OBČANSKÝ PRUKAZ

Jako hospodský Jaroušek jsem roznesl hromady piv ve filmu Ondřeje Trojana. Byla to sice pětiminutová role, ale na těch pět minut jsem musel od patnácti let chodit po hospodách a studovat psychologii vrchních i štamgastů, abych se do postavy pořádně dostal. Není totiž malých rolí.

NOMINAČNÍ VEČER ČESKÉHO LVA 2006

Vystoupení v pořadu v roce 2006. Jako divák, který vyhrál cenu pro největšího filmového diváka v republice, jsem dostal možnost na chvíli promluvit do televize. Tak jsem to hbitě využil a řekl příběh o kamínku.

KOKOTV

Spoluautor a herec ve skečovém pořadu, který běžel v roce 2009 na Tv Barrandov a možná jednou bude vyhlášen nejhorším skečovým pořadem všech dob.

NA STOJÁKA

V pořadu Na stojáka vystupuji od roku 2005. Nejdříve ho vysílala televize HBO, ale od září 2012 běží každou středu od 22.00 na ČT2.

aktuality

KLIP OD MUCHY

Nikola Mucha má novou skvělou píseň a neméně skvělý klip, ve ...

NOVÝ ROZHOVOR

Byl jsem hostem v příjemném pořadu Reného Kekelyho Face to face. bylo to moc ...

PŘEDSTAVENÍ

Představení od Nového roku jsou téměř vždy vyprodaná, což mě ...

PF2024

PF2024

PSANÍ DO ČTYŘLÍSTKU

Jak možná už víte, splnil se mi další dětský sen a už ...

VIDEO S KÁRKOU

Často jste se mě na představeních ptali, kde se dá najít ten stand-up s ...

AKTUALIZACE

Dívám se, že jsem sem do rubriky aktuality trestuhodně dlouho nenapsal ...

VEČERY JEDNA BÁSEŇ

Večery jedna báseň se po covidové pauze vrátily v plné síle. Po ...

PRVNÍ DOBRÁ

Během jarních natáčení jsem se mimo jiné objevil v novém ...